Peníze za odměnu? Víme jak na to, ostatní je jen na vás, jestli tedy máte doopravdy zájem

219

Vánoce už se kvapem blíží a spousta z vás už delší dobu přemýšlí, jak si vydělat peníze. K dispozici jsou samozřejmě brigády, které jsou ale krátkodobé, jednorázové, nebo ne zrovna dobře placené. Přitom získat peníze je celkem jednoduché, a nyní máte k dispozici další možnost, a to i na pravidelné výdělky.

Jednodušeji už to snad ani nepůjde! Peníze leží doslova na ulici i ve vašem okolí, u rodiny i přátel. Využijte toho a získejte pro sebe odměny. Máme pro Vás jednoduchý návod a záleží tedy jen na Vás, jestli chcete opravdu něco málo udělat pro svojí odměnu. Jak na to?

Odměny získáte nejen za doporučeného zájemce o novou hypotéku, refinancování hypotéky nebo úvěr ze stavebního spoření, ale také odměnu za doporučení nemovitosti k prodeji nebo pronájmu. Stejně tak je nově k dispozici i odměna za doporučení zájemce o pojištění a to majetkové (domácnost, nemovitost, automobil) i životní pojištění (úrazové pojištění, rizikové životní pojištění atd.

Nyní jen stačí odevzdat nebo zaslat vyplněný registrační formulář a poté vám přijde SMS, kde si lze stáhnout potřebnou aplikaci. Registrace pro vás není nijak závazná. Je jen na vás, jak a kdy budete zasílat informace. Pro aktivní tipaře mám pak k dispozici navýšení odměn.

Registrace je možná pouze pomocí tohoto formuláře ve vytištěné podobě! Jiná verze dodání formuláře není možná (scan, fotografie z mobilu atd.). Další výhodou registrace je i

Krok za krokem, jak si vydělat peníze za doporučení

 1. Stáhněte si registrační formulář v PDF ZDE
 2. Vyplňte informace o sobě (Postačí jméno, příjmení, telefon, e-mail a město)
 3. dolů dopište místo a čas
 4. Podepište se vlevo dole
 5. Zašlete vytištěnou verzi obyčejnou poštou na adresu: Petr Pařízek – hypotéky, Okružní 2054, 288 02 Nymburk
 6. Vyplněný formulář si po přechozí dohodě mohu vyzvednout osobně i v Nymburce. Případně přivezu formulář k vyplnění. Je to otázka cca 5 minut.
 7. Přibližně do 7 dnů od odeslání Vám přijde SMS s odkazem na aplikaci pro Android nebo iPhone. Stahujete z Google Play nebo AppStore, takže jde o bezpečný zdroj
 8. Tu si nainstalujete a podle návodu ověříte svůj telefon
 9. Na Váš e-mail uvedený ve formuláři odešlu scan potvrzeného formuláře
 10. Pokaždé, když budete zasílat tip na zájemce o podej nemovitosti, zájemce o novou hypotéku nebo refinancování nebo zájemce o pojištění životní i majetkové, jednoduše přes aplikaci zašlete jeho jméno, telefon a požadavek. Samozřejmě bude potřeba, aby o tomto věděl. Naši specialisté v daném oboru se pak o ostatní postarají.
 11. V aplikace pak budete mít informaci o aktuálním stavu doporučení
 12. V případě uskutečnění obchodu je Vám pak vyplacená provize

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Získejte jednoduše penízeVyplácíme odměny za hypotéky